Cennik

Cennik usług:

Masaż klasyczny 1 godz.

150 zł

Masaż relaksacyjny 1 godz.

150 zł
Masaż Tao 1 godz. 150 zł

Masaż tantryczny 1 godz.

Masaż tantryczny 1,5 godz.

200 zł

300 zł

Masaż Nuru 1 godz. 400 zł

Rajski masaż na 4 ręce 1 godz.   

Rajski masaż na 4 ręce 1,5 godz. 

400 zł

600 zł

Galeria

Kontakt

Salon Masaży Orientalnych "LaMi"
ul. Stefana Batorego 7/5
31-135 Kraków

Tel. 791539083

Prosimy o dokonanie wcześniejszej rezerwacji telefonicznie.

Witamy w naszym dyskretnym salonie masażu zmysłowego relaksacyjnego, znajdującego się w samym centrum Krakowa. Niebiańskie, najbardziej zmysłowe i  wyjątkowo ekscytujące rozkosze na ziem czekają na Ciebie. Oferujemy profesjonalny masaż erotyczny i relaksacyjny, który dzięki wykonaniu we wschodniej atmosferze zmysłowości, wewnątrz eleganckich wnętrz naszego salonu i  co najważniejsze przez nasze uzdolnione, młode i piękne dziewczyny pozwoli Ci osiągnąć uczucie pełnego komfortu i relaksu.

Salon "LaMi" znajduje się w ścisłym centrum Krakowa, pełnej zabytków i dobrej zabawy historycznej stolicy Polski.  Nasz salon posiada cztery niezależne pokoje zapewniając atmosferę pełną zmysłowości, dyskrecji i komfortu. W naszym salonie uczucie ekscytacji i relaksu zapewniają profesjonalne, uzdolnione, zaangażowane i piękne masażystki, które zawsze wyglądają wspaniale zarówno w szlafroczkach jak i seksownej bieliźnie.
Możesz wybierać w różnych rodzajach zmysłowego masażu, takich jak: masaż klasyczny, zmysłowy masaż relaksacyjny, masaż Tao, indyjski masaż tantryczny, wschodni masaż nuru czy Niebiański masaż z dwoma masażystkami.

W naszym salonie gwarantujemy dyskrecję tak byś nie musiał się obawiać spotkania z kimkolwiek innym oprócz naszych masażystek.

Proszę skontaktuj się z nami dzwonią na numer +48 791539083 i dokonaj rezerwacji.

Zapraszamy!