Masaż Tantryczny

Masaż Tantryczny jest jednym z najczęściej wybieranych, jest też specjalnością naszych dziewczyn. Niezwykłe doznania wynikające z połączenia wschodniej sztuki masażu, aromatycznych olejków i piękna naszych masażystek niosą ukojenie i rozkosz.

Tantra oznacza radość i kreatywność, tak jak 'Tan’ i Tra’ znaczy wyzwolenie i wolność. To duchowa i fizyczna droga niosąca Ci najpełniejszą rozkosz, będąc niezwykłym doświadczeniem fizycznym, duchowym i erotycznym. Tantra wywodzi się z Indii i Tybetu, a jej historia i sięga blisko 8,000 lat.

Tantra to drzwi do samopoznania, to medytacja, yoga a także specjalne techniki oddychania pozwalają rozpalić zmysły i przynieść poczucie prawdziwego tantrycznego spełnienia. Egzotyczny dotyk obejmujący poszczególne partie ciała w tym strefy erogenne pozwoli Ci odkryć prawdziwą, tantryczną rozkosz.

Tantra zawiera w sobie wiele technik i żadna część Twojego ciała nie pozostanie zaniedbana. Tantra to holistyczna forma poznawania siebie,począwszy od subtelnego dotyku, na erotycznym i bardzo ekscytującym podnieceniu skończywszy.  Byś mógł osiągnąć pełnię tantrycznego spełnienia pobudzamy wszystkie Twoje zmysły za pomocą dotyku, zapachu, wizji a poprzez relaksującą muzykę także słuchu.

Nasze masażystki zaczynają od delikatnego, zmysłowego dotyku by masować Twoje ciało zgodnie z zasadami Tantry lecz także w sposób jaki sobie zażyczysz, łącząc fizyczne pieszczoty z ciepłym olejkiem. Nasze dziewczyny masują z wykorzystaniem różnych technik i sposobów, w tym także masażu stref erogennych, ud, pośladków i krocza. Tylko odpowiednio doświadczone i zaangażowane masażystki, wiedzą jak połączyć różne techniki w jedną niesamowitą tantryczną rozkosz.  W trakcie masażu wprowadzamy Cię również w odpowiednie techniki oddechu, by wraz z narastającym falami podnieceniem wywołać szczególne uczucie spełnienia i relaksu.

Masaż Tantryczny wykonywany jest też przez nasze masażystki w formacie body to body, gdzie zgodnie z Indyjską tradycją odbywa się przy wykorzystaniu całego ciała masażystki.